Výrobci / značky
Novinky
Drony s kamerou

Pokud najdete levnější cenu produktu, ozvěte se. Novinka!!!  

více

Kontaktujte nás :

Email: pilote@dronypilote.cz
Tel.:    +420 608 960 955

 

 

Úvod Společnost SKUPINA Pilote Professionnel, s.r.o.

SKUPINA Pilote Professionnel, s.r.o.

Společnost Pilote Professionnel, s.r.o. vznikla v dubnu roku 2015 jako dceřiná společnost společnosti Red horse, s.r.o., která od roku 2009 provozuje autoškolu.

 

   PILOTE PROFESSIONNEL, se zabývá lektorskou činností v oblasti školení řidičů. Od počátku jsme koketovali s myšlenkou zabývat se prodejem dronů a školením pilotů bezpilotních letadel. Drony jsou poměrně novým fenoménem, nicméně si myslíme, že mají velkou budoucnost a otevírají neomezené možnosti v dopravě, v různých odvětvích podnikání  i v pouhé zálibě létat.

 

  A tak jsme se stali prodejci dronů firmy Yuneec, Blade a DJI . Mimo jiné nabízíme kompletní servis pro naše zákazníky, spočívající v prodeji dronů, jejich příslušenství, zajišťujeme opravy a servis dronů.  Pro vaše uspokojení jsme v Uherském Hradišti otevřeli kamennou prodejnu, kde si drony budete moci nejen koupit ale prohlédnout, a vyzkoušet. K dispozici je také simulátor, na kterém se můžete naučit drony ovládat.

  Zabýváme se prodejem, také RC modelú aut,  a to světových značek jako jsou jsou TRAXXAS, LOSI, VATERRA, ECX, TEAM CORALLY, TEAM LOSI RACING. Dále jsme začali prodávat, dětské kola a odrážedla od Italské firmy DINO Bikes. V našem obchodě, naleznete i světovou značku LEGO.

  

  Dále pak zajišťujeme leteckou školu, výuku a výcvik bezpilotních letadel a školení, kde vás připravíme na zkoušky u UCL. Provádíme také, monitorování budov, ropovodů, parovodů, děláme prezentaci obcí, hradů zámků, přehrad. Doufáme, že se i u nás na Slovácku tento nový moderní fenomén brzy stane součástí vašeho běžného života.

 

Elektronická evidence tržeb Praktické informace Platební metody

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

HOME CREDIT MasterCard Visa 

Máte dotaz? Kontaktujte nás +420 608960955 | pilote@dronypilote.cz
Sledujte nás : Facebook | Youtube